905-997-3765

 
                                                                                                             Godziny pracy:                                                Poniedziłek - Piątek 8:00am -5:30pm                                              W innych godzinach usługi możliwe po wcześniejszym uzgodnienu                                              telefonicznym.                                                                                                                                                                              Office: 905-997-3765                 E-mail: info@azcomputerservice.com                                                                                              support@azcomputerservice.com
Home Nasze Uslugi Pomoc techniczna O Nas Kontakt
     SZYBKI i NIEZAWODNY SERWIS wykonywany przez technika, który wie co należy zrobic, by twój komputer, serwer lub network pracował bez zakłócen. Korzystając z usług A-Z Computer Service uwalniasz się od niepotrzebnego stresu.                                                                                                    
Naprawa Komputerów w twoim Biurze lub Domu
 Rady: Upewnij się czy posiadasz program do zabezpieczeń antywirusowych. Nigdy nie otwieraj plików załączonych do twojej poczty z podejrzanego żródła. Pamiętaj o regularnym wykonywaniu kopii zapasowych.
Copyright@ 2017 A-Z Computer Service all rights reserved