905-997-3765

                  A-Z  Computer Service rozumie jak ważne są dziś kmputery w życiu, pracy oraz funkcjonalności firmy. My także rozumiemy jak cenny jest twój czas. Każdy przestój to mniejszy dochód, utrata ważnych informacji oraz niepotrzebny stres. Wraz z odpowiednią wiedzą oferujemy naszym klientom nienaganne, niedrogie oraz szybkie usługi. W miejscu pracy lub domu klienta, po godzinach pracy jeżeli zajdzie taka koniecznośc. Oferujemy także najlepszej jakości części komputerowe, które dostosowane do potrzeb klienta skutecznie poprawią wydajnośc jego firmy. Z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, nasz wykwalifikowany technik będzie w stanie szybko zlokalizowac błąd i go naprawic.  
Home Nasze Uslugi Pomoc techniczna O Nas Kontakt
     SZYBKI i NIEZAWODNY SERWIS wykonywany przez technika, który wie co należy zrobic, by twój komputer, serwer lub network pracował bez zakłócen. Korzystając z usług A-Z Computer Service uwalniasz się od niepotrzebnego stresu.                                                                                                    
Naprawa Komputerów w twoim Biurze lub Domu
 Rady: Upewnij się czy posiadasz program do zabezpieczeń antywirusowych. Nigdy nie otwieraj plików załączonych do twojej poczty z podejrzanego żródła. Pamiętaj o regularnym wykonywaniu kopii zapasowych.
Copyright@ 2017 A-Z Computer Service all rights reserved